skip navigation
Download
1819elitewresaddsept20 2018
Download

2021 Academic All State

2020-2021 Academic All-State Award Recipients

FIRST NAME LAST NAME HIGH SCHOOL YEAR WIAA State Tournament
Chad Achenbach Prairie du Chien 12  
Jonathan Aguero Waterloo 12  
Juan Alonso-Valle Waterloo 12 2021 State Qualifier!
Derrick Amrhein Waukesha West 12 2021 State Qualifier!
Cale Anderson Viroqua 12 2021 State Champion!
Josh Bair St. Croix Central 12  
Tyler Beauchamp Neenah 12  
Jameson Bender Royall 12  
Kaden Bergsbaken Bonduel 12  
Matty Bianchi Two Rivers 12 2021 State Champion!
Tanner Birenbaum Random Lake 12 2021 State Qualifier!
Tyler Blanchard Coleman 12 2021 State Place Finisher!
Wyatt Brandt Shawano 12 2021 State Place Finisher!
Ben Bredael Freedom 12 2021 State Place Finisher!
Blaine Brenner Stanley-Boyd 12 2021 State Champion!
Bryce Budiac Kimberly 12  
Nathan Calabrese Christian Life 12  
Nick Carlson Osceola 12  
Charlie Cassady Lake Mills 12  
Shem Castillo Port Washington 12  
Carson Church Medford Area 12  
Bobby Cleary Slinger 12  
Kyle Conard Southern Door 12  
Gage Coppock Mosinee 12 2021 State Place Finisher!
Mark Craig Aquinas 12  
Sam Crowley Baldwin-Woodville 12 2021 State Place Finisher!
David Cushman Whitewater 12  
Trevor Daffinson Gale-Ettrick-Trempealeau 12  
Camron Dammann Pittsville 12 2021 State Qualifier!
Tyler Dennis New Richmond 12  
Kyle Dietzen Omro 12 2021 State Place Finisher!
Gus (Augustus) Donovan Richland Center 12 2021 State Finalist!
Alexander Douglas Green Lake 12  
Simon Doyle Wauwatosa West 12  
Dylan DuClos Whitewater 12  
Riley Dutton Kenosha Tremper 12  
Jager Eisch Kaukauna 12 2021 State Champion!
Brooks Empey Stoughton 12 2021 State Champion!
Grant Englebert Southern Door 12 2021 State Finalist!
Logan Ertl Wauwatosa West 12  
Austin Falish Southern Door 12  
Lucas Fischer Osseo-Fairchild 12  
Zach Foley Cochrane Fountain City 12 2021 State Place Finisher!
Diego Fuentes Racine Case 12  
Louden Fuerstenberg Dodgeville 12  
Tanner Gaffey Saint Croix Falls 12 2021 State Champion!
Jack Ganos Arrowhead 12 2021 State Champion!
Justin Gappa Gale-Ettrick-Trempealeau 12  
Grant Geiger Brillion 12  
Nathan Gellerup Nekoosa 12  
Hank Gierke Hudson 12  
Andrew Glaszcz Slinger 12  
Jacob Grimm Riverdale 12  
Emett Grunwald Medford Area Senior High 12 2021 State Qualifier!
Matthew Grzybowski Bay Port 12  
Zach Gunderson McFarland 12  
Benjamin Haakenson Wisconsin Lutheran 12  
Gavin Hall Nekoosa 12  
Gabriel Handorf Wilmot Union 12  
Peter Hansen Hudson 12 2021 State Place Finisher!
Cole Hansen Mukwonago 12  
Drake Hayward Neenah 12 2021 State Finalist!
Aaron Heine Jefferson 12 2021 State Place Finisher!
Jericho Helser Shiocton 12 2021 State Place Finisher!
Jake Hendricks West De Pere 12  
Edgar Hernandez Markesan 12  
Isaiah Hernandez Christian Life 12 2021 State Qualifier!
Liam Herrick Whitehall 12  
Tadan Holzer St. Croix Central 12  
Evan Huckstorf Muskego 12 2021 State Qualifier!
Liam Hughes Marquette University 12 2021 State Place Finisher!
Denver Isbell Whitewater 12  
Tyler Johnson Osceola 12  
Trett Joles Boyceville 12 2021 State Champion!
Wyatt Kaczrowski Seymour 12 2021 State Finalist!
Brennan Kind Slinger High 12  
Tyler Klein Hartford 12 2021 State Place Finisher!
Ryan Kleinhans Whitehall 12  
Quincy Klister Wrightstown 12 2021 State Champion!
Chase Kmosena Mosinee 12 2021 State Place Finisher!
Eli Koehler Fort Atkinson 12  
Logan Koel Wrightstown 12  
Austin Koltz Wrightstown 12  
Dominic Kontaxis Wisconsin Dells 12  
Jackson Konter Independence 12  
Noah Kopp New Berlin West 12 2021 State Qualifier!
Payton Kostka Regis 12 2021 State Finalist!
Zack Krol Wrightstown 12  
Evan Ladwig Plymouth 12 2021 State Place Finisher!
Sam LaPean New Richmond 12  
Cael Large Ozaukee 12 2021 State Place Finisher!
Shane Larson Clear Lake 12  
Max Loberger Mishicot 12 2021 State Place Finisher!
Sam Lorenz Waunakee 12 2021 State Finalist!
Holden Luetkens Hudson 12  
Patrick Lynch Menomonee Falls 12  
Rose Ann Marshall Stoughton 12  
Jon Mathieu Sheboygan Falls 12 2021 State Qualifier!
Jack McDonough Deerfield 12  
Cole McIlroy Marshall 12  
Nolan McKittrick Royall 12 2021 State Champion!
Luke Mechler Stoughton 12 2021 State Finalist!
Roberto Mendoza Brookwood 12  
Jacob Mielke Sheboygan Falls 12  
Evan Miller Winneconne 12 2021 State Place Finisher!
Milan Monchilovich Cumberland 12 2021 State Place Finisher!
Troy Nabbefeld Freedom 12  
Trent Orlowski Northwestern 12  
Thomas Oswald Osceola 12  
Michael Parker Slinger 12  
Kendrick Pate Wauwatosa East 12  
Tate Peters Waukesha West 12  
Kade Pinter Christian Life 12  
Javis Pinter Christian Life 12 2021 State Finalist!
Reece Piontek Denmark 12 2021 State Place Finisher!
Joe Quaglia New Glarus 12 2021 State Place Finisher!
Markus Ramirez Cedar Grove Belgium 12 2021 State Qualifier!
Jack Reinardy Lourdes Academy 12  
Jackson Reischel Waunakee 12  
Mason Rice Wrightstown 12  
Devin Roff Cumberland 12  
Matt Rogge Prairie du Chien 12 2021 State Place Finisher!
Gabe Rombalski Independence 12  
Thatcher Rortvedt Brookfield East 12  
Noah Rud New Richmond 12  
Bradyn Saint Prairie du Chien 12 2021 State Finalist!
Max Sanderfoot Kimberly 12 2021 State Qualifier!
Crosby Schlosser West Bend East 12  
Maxwell Schneider Waterloo 12  
Luke Schwengels Parkview 12 2021 State Qualifier!
Paul Selberg Waukesha North 12  
Ryan Sering Wisconsin Rapids Lincoln 12  
Jack Severin Kewaunee High 12 2021 State Champion!
Jacob Seward Westosha Central 12 2021 State Qualifier!
Luke Shefchik Luxemburg-Casco 12  
William Sisson Christian Life 12  
Cole Slark Markesan 12 2021 State Place Finisher!
Griffin Slezewski Southern Door 12  
Michael Smith Appleton North 12 2021 State Place Finisher!
Aidan Stary Oconto Falls 12  
Gavin Stephens Whitehall 12  
Mac Strand Xavier 12 2021 State Place Finisher!
Nate Stuart Boyceville 12  
Jared Sweno Marathon 12 2021 State Qualifier!
Bailey Thelen Two Rivers 12 2021 State Finalist!
Connor Thorpe Brookfield East 12 2021 State Champion!
Gage Timm Shawano 12 2021 State Place Finisher!
Jayson Toellner Bonduel 12  
Devon Townsend Waukesha West 12  
Teddy Uehling Aquinas 12  
Brock Upson Random Lake 12 2021 State Place Finisher!
Will Van Dinter Wisconsin Dells 12  
Aiden Vandenbush Stoughton 12 2021 State Champion!
Derick Vollendorf Ladysmith 12 2021 State Place Finisher!
Nelson Wahl Cadott 12 2021 State Qualifier!
Zach Wallace Burlington 12  
Amos Weide Wisconsin Lutheran 12 2021 State Place Finisher!
Alex Wicks Stoughton 12  
Trenten Zahn Whitewater 12  
Steven Zhu Aquinas 12  
Carter Ziebell Slinger High 12  
Max Zuengler Sheboygan Falls 12  
         
FIRST NAME LAST NAME HIGH SCHOOL YEAR WIAA State Tournament
Charlie Alft Neenah 11  
Carter Amidon Slinger High 11  
Tanner Andersen Gale-Etrrick-Trempealeau 11 2021 State Place Finisher!
Jacob Ashland Fort Atkinson 11  
Owen Bahr Poynette 11  
Robert Beese Amery 11 2021 State Finalist!
Aidan Benbrooks Kimberly 11  
Joseph Berens Wausau West 11  
Alec Bergelin Denmark 11  
Ira Bialzik Boyceville 11  
Luke Blanchard Colfax 11  
Dylan Bostwick Waterloo 11  
Aaron Botsch Brookfield East 11  
Reed Breckheimer Hilbert 11 2021 State Qualifier!
Devin Brooks Markesan 11  
Kaleb Brooks Brillion 11  
Jackson Burk Turner 11  
Max Carlin Oshkosh West 11  
Karson Casper Coleman 11 2021 State Finalist!
Andy Champe Brookfield East 11  
Jack Christenson Aquinas 11  
Nick Cohen North Fond du Lac 11  
Marcus DePorter Whitewater 11  
Mason DePorter Whitewater 11  
Troy Dolphin Christian Life 11 2021 State Place Finisher!
Gustavo Dominguez West Allis Central 11  
Tyler Dormanen Boyceville 11 2021 State Place Finisher!
Trenton Dow Stoughton 11  
Charlie Eckert Milton 11  
Brady Elvers Horicon 11  
Cael Erickson Cedar Grove-Belgium 11 2021 State Champion!
Augustus Fink Three Lakes 11  
Dean Finney Lodi 11  
Aidan Ford Slinger 11  
Carter Friend Whitewater 11 2021 State Place Finisher!
Jaden Ganter Oconto Falls 11  
Elijah Geffers Oshkosh West 11  
Tanner Gerber Cameron 11 2021 State Champion!
Colton Geurink Wausau West 11  
Sam Glenna Saint Croix Falls 11  
Charly Guzman Brookwood 11  
Ethan Hansen Appleton North 11 2021 State Place Finisher!
Jacob Hansen Hudson 11 2021 State Place Finisher!
Will Hansen Aquinas 11  
Logan Harel Cadott 11  
John Harman Stoughton 11  
Payton Havlik Brookwood 11  
Kale Hopke Amery 11 2021 State Champion!
Niko Jemilo Stoughton 11  
Scott Jezik Waunakee 11  
Hunter Joniaux Luxemburg-Casco 11  
Andrew Karnes Burlington 11  
Paul Karrmann Kimberly 11  
Ben Kaus Menomonee Falls 11  
Cooper King Oregon 11  
John Klefstad Boyceville 11  
William Kornacki West Allis Central 11  
Zach Kostka Ladysmith 11  
Brekken Kulig Whitehall 11  
Mitchell Lane Lodi 11  
Jesse Larson Northwestern 11  
Nathan LaRue Wausau West 11  
Brady Lehman Jefferson 11  
Jordan Lensmire Plymouth 11  
Kyle Lipke Boyceville 11  
Colton Lovejoy Laconia 11  
Nick Ludowese Beaver Dam 11  
Kole Marko Saint Croix Falls 11 2021 State Champion!
Roman Martell Oshkosh West 11 2021 State Qualifier!
Sean McConnell Brillion 11  
Alois McKarns Oregon 11  
Mitchell Mesenbrink Arrowhead 11 2021 State Champion!
Caleb Meunier Winneconne 11 2021 State Champion!
Preston Miller Sheboygan Falls 11  
Ike Mischka Kimberly 11  
Reed Napiwocki Wausau West 11  
Ren Nickel Beaver Dam 11  
Riley Nilo Milton 11 2021 State Place Finisher!
Kade Novak Plymouth 11  
David Olson St. Croix Central 11  
Braeden Ott Nicolet 11 2021 State Place Finisher!
Mekhi Ott Turner 11  
Graeson Pankratz Oconto Falls 11 2021 State Place Finisher!
Jaden Papenfus Plymouth 11  
Jacob Peacy Port Washington 11  
Alec Perelshtein Homestead 11  
Kyle Pickarts Lodi 11  
Brian Priebe Bay Port 11  
Max Ramberg Baldwin-Woodville 11 2021 State Finalist!
Gabriel Ramos Wausau West 11 2021 State Qualifier!
Kaden Reabe Beaver Dam 11  
Cal Ries Beloit Turner 11 2021 State Qualifier!
Brayden Rosenow Menomonee Falls 11  
Bowen Rothbauer Bloomer 11 2021 State Place Finisher!
Dante Santana Fond du Lac 11  
Brady Schuh Monroe 11 2021 State Place Finisher!
Zack Schwartz Aquinas 11  
Jacob Sedivy Osceola 11  
Lucas Sedivy Osceola 11  
Max Severin Kewaunee 11  
Joe Showalter Elkhorn Area 11 2021 State Finalist!
Kaleb Sonnentag Cadott 11  
Preston Spray Wisconsin Rapids Lincoln 11 2021 State Qualifier!
Logan Steinhorst Kewaunee 11  
Parker Stephens New Richmond 11  
Mason Sternard Winneconne 11 2021 State Qualifier!
Cash Stewart Poynette 11 2021 State Place Finisher!
Elliott Tait Wauwatosa East 11  
Gavin Tegels Cadott 11 2021 State Champion!
Zeke Tiedt Burlington 11  
Mason Tylee Amery 11 2021 State Place Finisher!
Justice Vaaler Gale-Ettrick-Trempealeau 11  
Ethan Vande Hey Wrightstown 11  
Luke VanDonsel Luxemburg-Casco 11  
Devin Wasley St. Croix Central 11 2021 State Place Finisher!
Clayton Whiting Oconto Falls 11 2021 State Champion!
Jon Wierzbicki Mukwonago 11 2021 State Place Finisher!
Cooper Willis Union Grove 11 2021 State Finalist!
Kaleb Woodley Osceola 11  
Elijah Zirbel Waukesha North 11  
         
FIRST NAME LAST NAME HIGH SCHOOL YEAR WIAA State Tournament
Nikita Adamov Wauwatosa East 10  
Nick Alexander Wrightstown 10 2021 State Qualifier!
Charlie Anderson Saint Joseph Catholic 10  
Lucas Bean Wisconsin Rapids Lincoln 10  
Tyson Bogacz Bonduel 10 2021 State Place Finisher!
Kaleb Bowman Lodi 10  
Cole Braasch Baldwin-Woodville 10  
Owen Breunig Lodi 10  
Ben Buchholtz Lake Mills 10  
Jesse Burg Cedar Grove Belgium 10  
Gavin Campnell Markesan 10  
Maddox Cejka Prairie du Chien 10 2021 State Place Finisher!
Greyson Clark Kaukauna 10 2021 State Champion!
Kaden Clark Saint Croix Falls 10  
Rachel Cook Fond du Lac 10  
Bryce Crowley Omro 10  
Noah Deibert Hartford 10  
Garett Deiter Brillion 10  
Brad Demerath Shiocton 10  
Tristan Drier Cadott 10 2021 State Qualifier!
Brodie Driessen West Allis Central 10  
Nathan Druckrey Arrowhead 10  
Brayden Eigenbrodt Fond du Lac 10  
Zach Eliszewski Mukwonago 10 2021 State Place Finisher!
Griffin Empey Stoughton 10 2021 State Finalist!
Robert "Tate" Flege Aquinas 10 2021 State Place Finisher!
Hayden Fry Brookfield East 10  
Gabriel Galang Wausau West 10 2021 State Place Finisher!
Peyton Garcia Bay Port 10  
Peyton Garcia Bay Port 10  
Eli Gast Neenah 10  
Carson Graham Beaver Dam 10  
Brady Grisar Waukesha West 10  
Emma Gruenhagen Boyceville 10 2021 State Place Finisher!
Gabe Guralski Waunakee 10  
Matt Haldiman Milton 10  
Gunnar Hamre Poynette 10 2021 State Place Finisher!
Marcus Hanson Ladysmith 10  
Ayden Hart Winneconne 10  
Dion Helser Shiocton 10  
Dylan Herb Shiocton 10  
Mason Hoopman Cedar Grove - Belgium 10  
Noah Horwath Fort Atkinson 10  
Mark Jarman Northwestern 10  
Noah Johnson Lodi 10  
Tanner Kaufman Northwestern 10  
Noah Knobloch Regis 10  
Rhett Koenig Prairie du Chien 10 2021 State Champion!
Luke Kramer Prairie du Chien 10 2021 State Qualifier!
Corbin Krueger Seymour 10  
Zane Licht Lodi 10 2021 State Finalist!
Carter Lovy West Bend West 10  
Marco Matteucci Saint Joseph Catholic 10  
Ryan McCartney Lancaster 10 2021 State Place Finisher!
Ashton McDonald Lodi 10  
Anthony Megal Brookfield East 10  
Ethan Meller Northwestern 10  
Kane Mengel Cadott 10  
Cashton Miller Brillion 10  
Travis Moore Union Grove 10 2021 State Qualifier!
Alaric Muckerheide Sheboygan Falls 10  
Noah Mulvaney Arrowhead 10 2021 State Place Finisher!
Coltan Nechvatal Waunakee 10  
Seth Niday Oregon 10  
Owen Noel Bay Port 10  
Nick Novak Neenah 10  
Noah Nusbaum St. Croix Central 10  
Lukas Paulson Clear Lake 10  
Ben Peterson Gale-Ettrick-Trempealeau 10  
Logan Poradish Ladysmith 10  
Aaron Porras Whitewater 10  
Matthew Poulos Whitehall 10  
Dylan Powel Brookwood 10  
Ian Radintz Glenwood City 10 2021 State Finalist!
Clayton Roscoe Ladysmith 10 2021 State Qualifier!
Ryan Roy Wabeno 10 2021 State Place Finisher!
Lucas Ryan Arrowhead 10  
Eric Schaufelberger Neenah 10  
Damon Schmidt Brillion 10  
Austin Schmidt Baldwin-Woodville 10  
Logan Schmitz Fond du Lac 10  
Brooke Schuenemann Plymouth 10  
Colten Schuh Shiocton 10  
Matt Seim Brookfield East 10  
Parker Shackelton St. Croix Central 10  
Brad Shefchik Bay Port 10  
Jayden Sheppard Neenah 10  
Lucas Simon Cumberland 10  
Wyatt Skebba Hortonville 10 2021 State Finalist!
Austin Skrundz Burlington 10  
Connor Smith Kaukauna 10  
Brayden Sonnentag Cadott 10 2021 State Champion!
Evan Stevenson Lodi 10  
Caleb Stoll Markesan 10  
Nate Streiff Port Washington 10  
Lennon Stroede Wisconsin Dells 10  
Ian Suer Parkview 10  
Trevyn Thielmann Richland Center 10  
Mitchell Thompson Kewaunee High 10 2021 State Place Finisher!
Nathanial Tillman Hartford 10  
Ryan Tomazevic Seymour 10  
CJ Tomomitsu Whitewater 10  
Nathan VandeHey Freedom 10 2021 State Place Finisher!
Alexander Vieaux Oregon 10  
Tanner Viebrock Osceola 10  
Tyler Wald Oregon 10  
Devon Walker Northwestern 10  
Jaden Walker Markesan 10  
Dylan Warren Wisconsin Dells 10  
Caden Weber Regis 10  
Peter Weir Cadott 10  
Sloan Welch Auburndale 10 2021 State Place Finisher!
Easton Worachek Luxemburg-Casco 10 2021 State Champion!
         
FIRST NAME LAST NAME HIGH SCHOOL YEAR WIAA State Tournament
Ryker Allen Cumberland 9  
Lily Becker Brookfield East 9  
Jonny Botsch Brookfield East 9  
Ayden Bruckner Bay Port 9  
Carter Cacka New Richmond 9  
Silas Dailey Plymouth 9 2021 State Place Finisher!
Rory Dutton Kenosha Tremper 9  
Trevor Finger Bay Port 9  
Trevor Firari Waterloo 9 2021 State Qualifier!
Emma Hady Richland Center 9  
Tanner Hart Kimberly 9  
Brody Hart Winneconne 9 2021 State Champion!
Teague Holzer St. Croix Central 9  
Koy Hopke Amery 9 2021 State Champion!
Archie Hughes West Bend West 9  
Colton Hush Baldwin-Woodville 9 2021 State Place Finisher!
Isaac Jerabek Luxemburg-Casco 9  
Carter Kallies Bay Port 9  
Jay Kaufman Northwestern 9  
Kellen Kelly Saint Croix Falls 9  
Evan Kelnhofer St. Mary's Springs 9  
Zachary Kemp Seymour 9  
Gabriel Klatt Beaver Dam 9  
Chase Kostka Regis 9  
Brady Krueger Port Washington 9  
Travis Kulugo North Fond du Lac 9  
Xander Kuokkanen Waukesha West 9  
Mason Lane Lodi 9  
Logan Leeman Shiocton 9  
Ben LiChucki Lodi 9  
Drew Lochner Lodi 9  
David Malin Aquinas 9 2021 State Place Finisher!
Mason Mau Belleville 9 2021 State Qualifier!
Max McKinley Waunakee 9  
Colin Meiselwitz Elkhart Lake-Glenbeulah 9  
Charlie Millard Homestead 9 2021 State Place Finisher!
Anthony Miller Aquinas 9  
Aidan Miller Sheboygan Falls 9  
Connor Mirasola West Bend West 9 2021 State Champion!
Tevyn Montgomery Bay Port 9  
Mason Motquin Southern Door 9  
Will Nast Bay Port 9  
Connor O'Donnell South Milwaukee 9 2021 State Place Finisher!
Tyson Peach Kimberly 9  
Jesse Penchi Aquinas 9  
Teige Perkins Richland Center 9  
Nicholas Peters Seymour 9  
Lucas Peters Kaukauna 9  
Stone Pomeroy Random Lake 9 2021 State Qualifier!
Eli Prokop Saint Croix Falls 9  
Carlos Ramirez Turner 9  
Tyler Rateike Milton 9  
Lexis Riehl Shiocton 9  
Zack Ries Turner 9  
Gracie Rombalski Independence 9  
Max Ronsman Luxemburg-Casco 9 2021 State Finalist!
Israel Sanchez Shiocton 9  
Cole Sarbacker Stoughton 9 2021 State Place Finisher!
Trace Schoenebeck Luxemburg-Casco 9  
Nicholas Schomaker Bay Port 9  
Hayden Shalabi West Allis Central 9  
Aeoden Sinclair Milton 9 2021 State Place Finisher!
Spencer Slezewski Southern Door 9  
Jake Stoffel Appleton North 9  
Nolan Thompson Whitehall Memorial 9  
Addison Uddin Osceola 9  
Toren Vandenbush Random Lake 9  
Riley Verbeten Wrightstown 9  
Owen Wasley St. Croix Central 9  
Aiden Zirbel Waukesha North 9  
         
  JUNIOR VARSITY    
FIRST NAME LAST NAME HIGH SCHOOL YEAR  
Tim Bailey Riverdale 9  
Kevin Biese Wrightstown 9  
Matt Bimmel Sheboygan Falls 9  
Mason Breunig Lodi 9  
Dietrich Buchholz Riverdale 9  
Edward Chafer Cumberland 10  
Kyle Craig Aquinas 9  
Carver Cram Oshkosh West 10  
Sebastian Cuellar Whitewater 9  
Dreyton Deglow Riverdale 9  
Kadien Gaier Whitehall Memorial 10  
Henry Germain Saint Croix Falls 9  
Emily Gorecki Seymour 12  
Cooper Hammond Whitewater 11  
George Heralache Luxemburg-Casco 10  
Jacob Hillebrand Aquinas 10  
David Javier Fond du Lac 10  
Shivam Kalra Whitewater 11  
Evan Kite Lodi 9  
Eric Kleinhans Whitehall 10  
Calix Klimek Bay Port 9  
Ryan Lamers Stoughton 11  
Aaron Lepak Aquinas 10  
Chase Lessard Saint Croix Falls 9  
Michael Lium Aquinas 11  
Jacob Lyftogt Waunakee 10  
Edison Mella Plymouth 9  
Madison Mercurio Waunakee 9  
Kenneth Miner Saint Croix Falls 9  
Parker Moder Shiocton 11  
Wyatt Moore Plymouth 10  
David Ortmeier Aquinas 10  
Isaac Powell Bay Port 9  
Luke Pugh Stoughton 11  
Caleb Schirel Bay Port 9  
Michael Schliem Milton 11  
Gabe Schneider Stoughton 9  
Isaac Schumacher Aquinas 10  
Ethan Soderbloom Stoughton 9  
Richie Stitzer Riverdale 9  
Brogan Timm Aquinas 9  
AJ Tritt Lodi 10  
Cassandra Valle Waterloo 10  
Charles Vanderhorst Hartford 9  
Cole Walker Aquinas 9  
Mason Waters Hartford 9  
Cole Welnetz Bay Port 9  
Brett Ziolkowski Aquinas 9