WIAA District # |
First Name |
Last Name |
Years |
School |
1 |
Dave |
Brandvold |
31 |
River Falls / Baldwin-Woodville |
1 |
Mitch |
Breed |
2 |
Cameron |
1 |
Tim |
Brown |
34 |
Phillips High School |
1 |
Chris |
Buckel |
9 |
St. Croix Central |
1 |
Greg |
Burzynski |
15 |
Stanley-Boyd |
1 |
Daniel |
Clark |
26 |
Saint Croix Falls |
1 |
Robert |
Coleman |
37 |
Superior High School |
1 |
Steven |
Daniels |
16 |
Spooner |
1 |
Nate |
Demulling |
17 |
Osceola HS |
1 |
Victor |
Drost |
2 |
Rice Lake |
1 |
William |
Gedde |
38 |
Superior |
1 |
Dave |
Gerber |
32 |
Cameron High School |
1 |
Tanner |
Grant |
2 |
Cumberland High School |
1 |
Chris |
Hansen |
23 |
Hudson |
1 |
Ryan |
Heath |
7 |
Lakeland Union High School |
1 |
William |
Hofacker |
15 |
Spring Valley |
1 |
Jesse |
Hoff |
22 |
Hudson |
1 |
Brad |
Holzer |
21 |
St. Croix Central |
1 |
Brian |
Johnson |
15 |
Hudson |
1 |
Adam |
Kaufman |
11 |
Hudson |
1 |
Jeff |
Ladd |
20 |
Cameron |
1 |
Mitch |
Lee |
1 |
New Richmond |
1 |
Nick |
Long |
3 |
Superior |
1 |
Jacob |
Lundquist |
10 |
Cumberland High School |
1 |
Isaac |
Lundquist |
16 |
Cumberland High School |
1 |
Nick |
Mahr |
4 |
Stanley-Boyd |
1 |
Steve |
Miller |
36 |
Bayfield HS |
1 |
Ssteve |
Naglosky |
5 |
Shell Lake |
1 |
Jeff |
Newton |
5 |
Baldwin-Woodville High School |
1 |
Michael |
Nilssen |
10 |
St. Croix Central |
1 |
Kurt |
Olson |
6 |
St. Croix Central |
1 |
Robert |
Olson |
45 |
Chetek-Weyerhaeuser |
1 |
Brandon |
Olson |
3 |
Superior |
1 |
Chad |
Olson |
8 |
Cumberland High School |
1 |
David |
Parish |
22 |
Spooner High School |
1 |
Steve |
Plunkett |
3 |
Superior |
1 |
Joe |
Rademacher |
2 |
Cumberland High School |
1 |
Joe |
Raygor |
7 |
Saint Croix Falls |
1 |
Kyle |
Reeve |
9 |
New Richmond |
1 |
Ron |
Stave |
9 |
Saint Croix Central |
1 |
Mike |
Steffen |
15 |
Saint Croix Falls |
1 |
Darryl |
Stephens |
34 |
Barron HS |
1 |
Gabe |
Stoopelmoor |
2 |
New Richmond |
1 |
Jeff |
Swanson |
16 |
New Richmond |
1 |
AJ |
Zinck |
4 |
New Richmond |
2 |
Scott |
Arneson |
31 |
Merrill High School |
2 |
Kirk |
Bahr |
18 |
Menominee Indian High School |
2 |
Eric |
Ball |
1 |
Merrill- Prairie River Middle School |
2 |
Robert |
Bassuener |
1 |
Port Edwards |
2 |
Josh |
Bayer |
4 |
Peshtigo High School |
2 |
Dom |
Belfiori |
20 |
Merrill High School |
2 |
Lewie |
Benitz |
52 |
Wisconsin Rapids |
2 |
Scott |
Benitz |
32 |
Wisconsin Rapid Lincoln |
2 |
Shane |
Benitz |
21 |
Wisconsin Rapid Lincoln |
2 |
James |
Berdan |
6 |
Ben Franklin Jr High |
2 |
Steve |
Blaskowski |
21 |
Marshfield High School |
2 |
Chad |
Bogacz |
13 |
Bonduel |
2 |
Dan |
Botting |
5 |
Manawa |
2 |
Matt |
Bronsteatter |
18 |
Wausau West |
2 |
Kevin |
Casper |
35 |
Coleman High School |
2 |
Shea |
Coyle |
3 |
Manawa |
2 |
Carl |
DeLuca |
4 |
Wisconsin Rapid Lincoln |
2 |
Mack |
Drees |
3 |
Peshtigo High School |
2 |
Jake |
Dura |
3 |
Peshtigo High School |
2 |
Troy |
Fabry |
16 |
Wausau West |
2 |
Timothy |
Gould |
32 |
Coleman High School |
2 |
Josh |
Greetan |
11 |
Peshtigo High School |
2 |
Eric |
Hahn |
3 |
Pittsville High School |
2 |
Dan |
Hahn |
31 |
Pittsville High School |
2 |
Brian |
Hintz |
8 |
SPASH |
2 |
Dale |
Hodkiewwicz |
43 |
Menominee Indian |
2 |
Jason |
Hohensee |
6 |
Antigo |
2 |
Warren |
Howard |
35 |
Peshtigo High School |
2 |
Brad |
Johnson |
5 |
Manawa |
2 |
John |
Karl |
28 |
Auburndale |
2 |
Philip |
Kersten |
18 |
Wittenberg - Birnamwood |
2 |
Rob |
King |
16 |
SPASH |
2 |
Steve |
Kmosena |
15 |
Mosinee |
2 |
Aaron |
Koeller |
2 |
Wausau East High School |
2 |
Bryan |
Koontz |
1 |
Stevens Point |
2 |
Kane |
Krummel |
21 |
Stratford |
2 |
Jack "John" |
Magnin |
45 |
Oconto Falls High School |
2 |
Anthony |
Marten |
3 |
Stratford |
2 |
Ryan |
Martinovici |
19 |
Merrill- Prairie River Middle School |
2 |
Chad |
Misco |
19 |
Lena HS |
2 |
Dallas |
Moe |
11 |
Wausau West |
2 |
Carey |
Mullenberg |
6 |
Merrill High School |
2 |
Matt |
Natzke |
8 |
Horace Mann |
2 |
Ben |
Natzke |
10 |
Merrill- Prairie River Middle School |
2 |
Heath |
Novitzke |
1 |
Auburndale |
2 |
Ben |
Olsen |
4 |
Antigo High School |
2 |
Troy |
Ostrowski |
28 |
Wittenberg-Birnamwood |
2 |
Michael |
Pernsteiner |
24 |
Wausau East High School |
2 |
Dave |
Peterson |
23 |
amherst |
2 |
Pete |
Poeschl |
30 |
Wisconsin Rapids |
2 |
Chris |
Rank |
28 |
Bondel |
2 |
patrick |
ratkovich |
23 |
Wausau East High School |
2 |
Tom |
Reamer |
7 |
D.C. Everest |
2 |
Justin |
Roth |
1 |
SPASH |
2 |
Steve |
Schenck |
7 |
Merrill- Prairie River Middle School |
2 |
Joe |
Schwabe |
27 |
Stratford |
2 |
Cody |
See |
2 |
Marshfield High School |
2 |
Jered |
Severt |
8 |
Merrill- Prairie River Middle School |
2 |
Wally |
Skic |
30 |
Wausau West |
2 |
Timothy |
Spray |
21 |
Wisconsin Rapid Lincoln |
2 |
Justin |
Sternweis |
4 |
Marshfield High School |
2 |
Adam |
Strobel |
9 |
Marshfield High School |
2 |
Brian |
Suchocki |
25 |
Merrill High School |
2 |
Seng |
Thao |
4 |
Wausau East High School |
2 |
Scott |
Thurber |
16 |
Nekoosa/Assumption/Port Edwards |
2 |
Charlie |
Wanty |
12 |
Amherst |
2 |
Mark |
Weix |
30 |
Merrill High School |
2 |
Jason |
Welch |
2 |
Auburndale |
2 |
Jon |
Wendlandt |
2 |
Amherst |
2 |
Raymond |
Yeager |
35 |
Wausau West |
3 |
Eric |
Anderson |
25 |
Viroqua |
3 |
Jared |
Bagniewski |
10 |
Holmen High School |
3 |
Rob |
Bautch |
19 |
Reedsburg |
3 |
Randy |
Belonga |
36 |
Eau Claire Memorial |
3 |
Jarod |
Benrud |
11 |
Ellsworth |
3 |
Jason |
Benrud |
4 |
Onalaska |
3 |
Jon |
Biermeier |
1 |
Hillsboro |
3 |
Jacob |
Bloom |
12 |
Menomonie High School |
3 |
Andrew |
Borner |
5 |
Ellsworth Community School District |
3 |
Adam |
Brager |
14 |
Sauk Prairie High School |
3 |
Cory |
Brathall |
12 |
Ellsworth |
3 |
Greg |
Bratina |
28 |
Blair-Taylor |
3 |
Josh |
Brewer |
14 |
West Salem/Bangor |
3 |
Ernie |
Brodsky |
33 |
Melrose-Mindoro |
3 |
Scott |
Bryant |
25 |
Neillsville/Greenwood/Loyal |
3 |
Corey |
Day |
12 |
Boyceville High School |
3 |
Jed |
Domke |
2 |
Viroqua |
3 |
Theron |
Drier |
4 |
River Falls |
3 |
Randy |
Ebright |
36 |
Baraboo High School |
3 |
Teague |
Fenwick |
5 |
Holmen High School |
3 |
Jerrod |
Getter |
20 |
Viroqua |
3 |
Ryan |
Gruber |
12 |
Reedsburg |
3 |
Bill |
Hannah |
19 |
Viroqua |
3 |
Rob |
Heller |
12 |
Ellsworth |
3 |
Drew |
Hendrickson |
5 |
Westby |
3 |
Nolan |
Hromidko |
2 |
Holmen High School |
3 |
Carson |
Huppert |
14 |
Ellsworth |
2 |
Dylan |
Iczkowski |
5 |
Mosinee |
3 |
Frank |
Juresh III |
7 |
Whitehall |
3 |
Chris |
Karl |
8 |
Eau Claire North |
3 |
Dan |
Kirking |
41 |
Mondovi High School |
3 |
Rob |
Kirner |
10 |
Westby |
3 |
Brad |
Lange |
3 |
Adams-Friendship High School |
3 |
Ned |
Laughery |
32 |
Blair-Taylor High School |
3 |
Doug |
Leclair |
44 |
LaCrosse Logan |
3 |
Chad |
Leviner |
9 |
Adams-Friendship |
3 |
Jason |
Lulloff |
10 |
Holmen High School |
3 |
John |
Maki |
2 |
Eau Claire North |
3 |
Josh |
Marciulionis |
1 |
Melrose/Mindoro/GET |
3 |
Steve |
Markee |
26 |
Black River Falls |
3 |
Mark |
Matzek |
14 |
Ellsworth |
3 |
Tim |
McMillen |
5 |
Reedsburg |
3 |
Quinn |
Miracle |
1 |
Holmen High School |
3 |
Brad |
Nugent |
3 |
Hillsboro High School |
3 |
Jamie |
Olson |
21 |
Boyceville High School |
3 |
Ray |
Paul |
4 |
Menomonie |
3 |
Pete |
Peterson |
18 |
Gale-Ettrick-Trempealeau |
3 |
Ernest |
Peterson |
15 |
Whitehall |
3 |
Tom |
Pomietlo |
24 |
Chippewa Falls |
3 |
Randy |
Pongratz |
26 |
Mondovi High School |
3 |
Bradley |
Raasch |
5 |
Westby |
3 |
Jack |
Radabaugh |
45 |
Ellsworth |
3 |
Jake |
Rebhan |
9 |
Eau Claire North |
3 |
Jared |
Rickert |
7 |
Sparta High School |
3 |
Chad |
Risler |
20 |
Independence/Gilmanton |
3 |
Zackary |
Sirny |
1 |
Arcadia |
3 |
Dan |
Wisniewski |
2 |
Gale-Ettrick-Trempealeau |
3 |
Blayze |
Wood |
4 |
Independence/Gilmanton |
3 |
Rick |
Yanke |
15 |
Reedsburg |
3 |
Cameron |
Zeller |
1 |
Arcadia High School |
4 |
Shawn |
Achterberg |
31 |
Wrightstown High School |
4 |
Kenneth |
Arbour |
6 |
Green Bay United |
4 |
Brad |
Baker |
19 |
Freedom |
4 |
Ryan |
Bandt |
5 |
Kimberly High School |
4 |
Luke |
Behm |
5 |
Hortonville |
4 |
Jason |
Berna |
16 |
Bay Port |
4 |
Scott |
Biemeret |
26 |
Southern Door High School |
4 |
Jaiden |
Boivin |
1 |
Waupaca Youth Wrestling Club |
4 |
Mike |
Brocker |
16 |
Chilton High School |
4 |
Mike |
Buechler |
28 |
Freedom High School |
4 |
Kip |
Carpenter |
3 |
Lourdes Academy |
4 |
Jason |
Champagne |
3 |
Marinette High |
4 |
Ben |
Cherney |
11 |
Green Bay Preble |
4 |
Tom |
Cliver |
16 |
Hortonville High School |
4 |
Scott |
Clough |
18 |
Appleton North High School |
4 |
James |
Cowdy |
43 |
Sheboygan Christian School |
4 |
Mark |
Cowling |
30 |
Neenah |
4 |
Jim |
Crowley |
2 |
Winneconne |
4 |
Chase |
De Cleene |
4 |
Ashwaubenon |
4 |
DJ |
Delebreau |
1 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Luke |
Destiche |
1 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Greg |
Dietzen |
10 |
Omro |
4 |
Jason |
Ebben |
2 |
Little Chute |
4 |
Douglas |
Ellerman |
8 |
Hortonville |
4 |
Mitchell |
Elmer |
3 |
Sheboygan North |
4 |
Andrew |
Enderby |
6 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Ben |
Engelland |
8 |
Kimberly High School |
4 |
Jerry |
Englebert |
8 |
Southern Door High School |
4 |
Lance |
Fabry |
4 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Robert |
Forseth |
8 |
Waupaca High School |
4 |
Paul |
Frank |
7 |
Waupaca |
4 |
Chris |
Gallegos |
9 |
West De Pere |
4 |
Chris |
Gennrich |
17 |
Hortonville |
4 |
Kegan |
Gennrich |
4 |
Hortonville |
4 |
Dennis |
Giaimo |
33 |
Appleton North High School |
4 |
Pat |
Goff |
9 |
Kaukauna |
4 |
Theran |
Goodale |
1 |
Sheboygan South High School |
4 |
John |
Goral |
6 |
Denmark High School |
4 |
Larry |
Gorres |
1 |
Retired |
4 |
Jeff |
Greuel |
37 |
Xavier |
4 |
Luke |
Gundrum |
20 |
Random Lake |
4 |
Ryan |
Hansen |
15 |
Two Rivers |
4 |
Mark |
Hansen |
31 |
Bay Port High School |
4 |
Duane |
Hartkopf |
8 |
Oshkosh West |
4 |
John |
Hatfield |
14 |
Random Lake |
4 |
Steve |
Heinzl |
20 |
Lourdes Academy |
4 |
SHAWN |
HERMANSON |
3 |
Marinette |
4 |
Pete |
Hietpas |
6 |
Xavier |
4 |
Gerald |
Hoerth |
15 |
Chilton High School |
4 |
Jay |
Hoerth |
7 |
Chilton High School |
4 |
Matt |
Hoh |
9 |
Kimberly HIgh School |
4 |
Michael |
Homan |
13 |
Shawano |
4 |
John |
Ihde |
12 |
Edison Middle School |
4 |
Brian |
Jandrin |
19 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Tim |
Kapinos |
12 |
Denmark High School |
4 |
Dexter |
Karban |
1 |
Chilton High School |
4 |
Brock |
Kasten |
5 |
Brillion |
4 |
Matt |
Kincade |
8 |
De Pere |
4 |
Joe |
Kind |
1 |
Pulaski High School |
4 |
Benjamin |
Klister |
2 |
Wrightstown High School |
4 |
Jeff |
Kluever |
18 |
Kaukauna |
4 |
Scott |
Kluever |
32 |
Kaukauna |
4 |
Bob |
Koehler |
21 |
Kaukauna |
4 |
Matt |
Koltz |
5 |
Reedsville |
4 |
Quincy |
Koltz |
11 |
Wrightstown High School |
4 |
Jason |
Krueger |
10 |
Wrightstown Middle School |
4 |
Dan |
Kucharski |
3 |
Little Chute |
4 |
Josh |
Kuchta |
3 |
Marinette High |
4 |
Joel |
Kuhl |
17 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Emil |
Kuhn |
1 |
Retired |
4 |
Andy |
Kurowski |
26 |
Ashwaubenon |
4 |
Jordan |
Kust |
5 |
Shawano |
4 |
Aaron |
Lakey |
8 |
Fond du Lac |
4 |
Michael |
Lamberg |
40 |
Seymour Community High School |
4 |
Josh |
Lamberg |
3 |
Seymour HS |
4 |
Justin |
Lancaster |
14 |
Freedom |
4 |
Dan |
Laurent |
30 |
Kimberly |
4 |
Tyler |
Lee |
8 |
Winneconne |
4 |
Robert |
Lee |
12 |
Kaukauna |
4 |
Joshua |
Massart |
1 |
Southern Door |
4 |
Jeff |
Matczak |
22 |
Kaukauna |
4 |
Dave |
McCarthy |
37 |
Kimberly |
4 |
Steve |
McDaniel |
43 |
Kaukauna |
4 |
Chris |
McDaniel |
15 |
Kaukauna |
4 |
Nick |
Miller |
15 |
Brillion |
4 |
Mathew |
Motquin |
7 |
Southern Door |
4 |
Rueben |
Munoz |
15 |
Fond du Lac |
4 |
Joe |
Murphy |
28 |
Freedom |
4 |
Luke |
Ortscheid |
4 |
Green Bay United |
4 |
Dave |
Parker |
1 |
Berlin High School |
4 |
Shawn |
Pechacek |
2 |
Marinette |
4 |
Scott |
Pelot |
29 |
X-Factor Elite Wrestling |
4 |
Ty |
Pelot |
5 |
X-Factor Elite Wrestling |
4 |
Scott |
Peltier |
14 |
Two Rivers |
4 |
Trevor |
Peterson |
16 |
Cedar Grove-Belgium |
4 |
Richard |
Piechocki |
0 |
Pulaski |
4 |
Zach |
Pierson |
4 |
Kaukauna |
4 |
Thomas |
Platner |
1 |
Cedar Grove |
4 |
Tim |
Potratz |
31 |
Weyauwega/ Fremont |
4 |
Keith |
Preslaski |
43 |
Pulaski High School |
4 |
Phoenix |
Ramirez |
8 |
Cedar Grove-Belgium |
4 |
Dennis |
Reckelberg |
4 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Jeremiah |
Reffke |
1 |
Kaukauna |
4 |
Zachary |
Rogers |
3 |
Ootsburg High School |
4 |
Paul |
Romsos |
3 |
Green Bay Preble |
4 |
David |
Rosenau |
6 |
Chilton High School |
4 |
Steven |
Rosencrans |
11 |
Fond du Lac High school |
4 |
Chris |
Rundquist |
20 |
Neenah |
4 |
Chris |
Satori |
7 |
Hortonville Area School District |
4 |
Anthony |
Schaaf |
26 |
Wrightstown High School |
4 |
Joe |
Schlueter |
5 |
Bay Port High School |
4 |
Mark |
Schmoll |
15 |
Seymour |
4 |
Stephen |
Schnurer |
11 |
Wrightstown High School |
4 |
Karl |
Schwerin |
8 |
Fox Valley Lutheran High School |
4 |
Brad |
Shefchik |
16 |
Bay Port |
4 |
Lennie |
Shefchik |
51 |
Denmark High School |
4 |
Zachary |
shukoski |
3 |
Kaukauna |
4 |
Ted |
Skebba |
9 |
Hortonville |
4 |
Kevin |
Slezewski |
10 |
Southern Door |
4 |
Cory |
Spierings |
10 |
Little Chute |
4 |
Travis |
Spude |
19 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Trever |
Spude |
10 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Mike |
Stellato |
6 |
Kimberly |
4 |
Phil |
Stern |
8 |
Fox Valley Lutheran High School |
4 |
Gene |
Sternard |
1 |
Southern Door |
4 |
Derek |
Strening |
3 |
Marinette High |
4 |
Adam |
Stuiber |
3 |
Oshkosh West |
4 |
Keith |
Swett |
48 |
Seymour |
4 |
Michael |
TenDolle |
3 |
Oostburg |
4 |
Ben |
Thiem |
6 |
Denmark High School |
4 |
Ryan |
Thill |
2 |
Marinette |
4 |
Carl |
Thorpe |
1 |
Kaukauna |
4 |
Chas |
Treml |
14 |
Luxemburg-Casco |
4 |
Chuck |
Tripp |
23 |
Bay Port High School |
4 |
Jody |
Van Laanen |
36 |
Ashwaubenon |
4 |
Jeremy |
Van Schyndel |
9 |
Kaukauna |
4 |
Matt |
Vandenbush |
21 |
Random Lake |
4 |
Adam |
Vaughan |
14 |
Wautoma/Wild Rose |
4 |
Donny |
Verbeten |
11 |
Reedsville |
4 |
Keith |
Verbeten |
5 |
Reedsville |
4 |
Patrick |
Verbeten |
10 |
Wrightstown High School |
4 |
Matthew |
Verbeten |
31 |
Wrightstown High School |
4 |
Todd |
Verboomen |
25 |
Little Chute |
4 |
Kevin |
Verheyen |
21 |
Wrightstown Middle School |
4 |
Kyle |
Voskuil |
5 |
Cedar Grove-Belgium |
4 |
Dick |
Vosters |
34 |
Freedom High School |
4 |
Adam |
Vosters |
2 |
Freedom High School |
4 |
Scott |
Wagner |
28 |
Berlin High School |
4 |
Matt |
Wallace |
8 |
Kaukauna |
4 |
Larry |
Ward |
8 |
Elkhart Lake- Glenbeulah\Howards Grove |
4 |
Ryan |
Weber |
4 |
Omro |
4 |
Nick |
Wendt |
11 |
Cedar Grove-Belgium |
4 |
Edward |
Wilging |
5 |
EAHS |
4 |
T.J. |
Williams |
8 |
Fond du Lac |
4 |
Nick |
Winch |
9 |
West De Pere |
4 |
J.R. |
Zemke |
9 |
Oshkosh North |
4 |
Roger |
Zertler |
8 |
Wautoma/Wild Rose |
4 |
Cory |
Zuberbier |
7 |
Neenah High School |
5 |
Ryan |
Allen |
9 |
Iowa-Grant |
5 |
Gary |
Allen |
25 |
Iowa-Grant |
5 |
Austin |
Andrews |
5 |
Turner |
5 |
Kent |
Arneson |
6 |
Mt. Horeb |
5 |
Chris |
Aultman |
5 |
Iowa-Grant |
5 |
Josh |
Bauling |
3 |
Parkview |
5 |
Travis |
Blackbourn |
1 |
Cuba City High School |
5 |
Logan |
Bollant |
2 |
Iowa-Grant |
5 |
Matt |
Bright |
10 |
Turner |
5 |
Stuart |
Brokhopp |
5 |
Iowa-Grant |
5 |
Wayne |
Bruno |
51 |
Middleton |
5 |
Dave |
Burgard |
24 |
Waunakee |
5 |
Ike |
Campbell |
9 |
Iowa-Grant |
5 |
Jeff |
Campbell |
13 |
Riverdale |
5 |
Troy |
Clary |
16 |
Ithaca |
5 |
tim |
colden |
23 |
Brodhead |
5 |
Nate |
DeVore |
1 |
Lodi |
5 |
Craig |
Donar |
5 |
Cuba City High School |
5 |
Pete |
Eckhart |
3 |
Oregon |
5 |
Bob |
Empey |
25 |
Stoughton High School |
5 |
Cody |
Endres |
4 |
Lodi |
5 |
Mike |
Errthum |
5 |
Mt. Horeb |
5 |
Quinn |
Faust |
1 |
Mt. Horeb |
5 |
Curtis |
Fiedler |
7 |
River Valley |
5 |
shane |
fleming |
6 |
janesville parker |
5 |
Matt |
Gaffney |
13 |
Sauk Prairie |
5 |
Troy |
Grindle |
12 |
Waunakee |
5 |
Gary |
Gutknecht |
40 |
Ithaca/Weston |
5 |
KC |
Haldeman |
3 |
Waunakee |
5 |
JOSHUA |
HAMMEN |
3 |
Janesville Craig |
5 |
Clint |
Heimbecker |
4 |
Lodi |
5 |
Aaron |
Hesgard |
3 |
Monroe High School |
5 |
Josh |
Hinze |
8 |
Mt. Horeb |
5 |
Marty |
Hull |
5 |
Evansville |
5 |
Stephen |
Jacobson |
6 |
Beloit Memorial High School |
5 |
Mike |
Kelley |
3 |
Iowa-Grant |
5 |
Kyle |
Klopfenstein |
5 |
Monroe High School |
5 |
Robert |
Kostroun |
21 |
Evansville |
5 |
Tyler |
Lasure |
7 |
Sun Prairie High School |
5 |
Butch |
Layton |
9 |
Riverdale |
5 |
Ned |
Lease |
14 |
Oregon |
5 |
Andrew |
Lehman |
26 |
Evansville. |
2 |
Eric |
Lehrke |
31 |
DCEverest |
5 |
Kevin |
Lenzendorf |
3 |
Waunakee |
5 |
Dan |
Lincoln |
29 |
Broadhead-Juda |
5 |
David |
Lodahl |
3 |
Turner |
5 |
Ryan |
Lord |
16 |
Dodgeville |
5 |
Kevin |
Lord |
13 |
Waunakee |
5 |
Patrick |
Mahoney |
16 |
River Valley |
5 |
Aubry |
McNett |
2 |
Monroe High School |
5 |
Kolbi |
McReynolds |
3 |
Mineral Point High School |
5 |
Logan |
Mills |
2 |
Iowa-Grant |
5 |
Mark |
Mullen |
26 |
Janesville Craig |
5 |
Mark |
Natzke |
12 |
Waunakee |
5 |
Jim |
Nelson |
13 |
Sun Prairie High School |
5 |
Matt |
Norman |
1 |
janesville parker |
5 |
Matt |
Olson |
3 |
Dodgeville |
5 |
Scott |
Pernot |
7 |
Mt. Horeb |
5 |
Chris |
Persike |
23 |
Lodi |
5 |
Jim |
Radwill |
28 |
Madison LaFollette |
5 |
John |
Rice |
23 |
Parkview High School |
5 |
Matt |
Ries |
24 |
Turner |
5 |
Joel |
Schenk |
6 |
Janesville Craig |
5 |
jason |
schiltz |
1 |
janesville parker |
5 |
Scott |
Schmitz |
33 |
Mineral Point High School |
5 |
Josh |
Schoeneberg |
12 |
Sun Prairie High School |
5 |
Justin |
Schroeder |
14 |
Sauk Prairie |
5 |
Ken |
Schumacher |
12 |
Sun Prairie High School |
5 |
Mike |
Sindahl |
2 |
Turner |
5 |
Scott |
Smith |
31 |
Sauk Prairie |
5 |
Kevin |
Sommers |
4 |
Oregon |
5 |
Dale |
Spies |
39 |
Riverdale |
5 |
Dan |
Spilde |
26 |
Stoughton |
5 |
Joel |
Steinmann |
19 |
Parkview |
5 |
Chad |
Steldt |
11 |
Fennimore |
5 |
Jim |
Stephenson |
1 |
Waunakee |
5 |
Peter |
Swenson |
19 |
Belleville/Monticello/New Glarus |
5 |
Cole |
Syvrud |
3 |
Mt. Horeb |
5 |
Scott |
Tolzman |
35 |
Dodgeville High School |
5 |
Jason |
Vogt |
22 |
Janesville Craig |
5 |
Josh |
Wanek |
5 |
Riverdale |
5 |
Troy |
Wardell |
15 |
Fennimore |
5 |
Kent |
Weiler |
25 |
Middleton |
5 |
Rick |
Winters |
35 |
Pittsville |
5 |
Thomas |
Witt |
23 |
Monroe High School |
5 |
John |
Witt |
6 |
Monroe High School |
5 |
Bob |
Wozniak |
26 |
Verona Area |
5 |
Bryce |
Ziegler |
1 |
Lodi |
5 |
Lavern |
Ziegler |
36 |
Lodi |
5 |
Justin |
Zimpel |
4 |
Mt. Horeb |
6 |
Diego |
Avila |
4 |
Delavan-Darien High School |
6 |
Jerry |
Barr |
1 |
Burlington High School |
6 |
Jeff |
Beilfuss |
20 |
Beaver Dam High School |
6 |
Derek |
Bettenhausen |
19 |
Nikolay Middle School |
6 |
Adam |
Bickel |
1 |
Arrowhead High School |
6 |
Gorden |
Blackburn |
24 |
Poynette High School |
6 |
Brendan |
Bolling |
17 |
West Bend West |
6 |
Tim |
Braund |
4 |
Lake Mills High School |
6 |
Tim |
Burd |
8 |
Burlington |
6 |
Bill |
Canfield |
19 |
Mukwonago |
6 |
Kevin |
Clark |
2 |
Oconomowoc |
6 |
Patrick |
Coffeen |
21 |
Laconia |
6 |
Brett |
Coffelt |
8 |
Mukwonago High School |
6 |
Dave |
Cohen |
54 |
North Fond du Lac |
6 |
Jeff |
Crandall |
14 |
East Troy |
6 |
Frank |
Cuda |
14 |
Kettle Moraine High School |
6 |
Mike |
Cummings |
21 |
Hartford High School |
6 |
Bryan |
Diel |
1 |
Arrowhead High School |
6 |
Joe |
Donovan |
1 |
Arrowhead High School |
6 |
Matt |
Dressel |
14 |
Johnson Creek HS |
6 |
Austin |
Duhigg |
2 |
Big Foot High School |
6 |
Randy |
Dusing |
22 |
Mukwonago Wrestling Club |
6 |
Gary |
Egan |
49 |
Marshall High School |
6 |
Mike |
Ewert |
15 |
Waterford |
6 |
Mike |
Ezelle |
5 |
Badger High School |
6 |
Randy |
Ferrell |
26 |
Arrowhead High School |
6 |
Vincent |
Fiorita |
6 |
Oconomowoc High School |
6 |
Tom |
Fitzpatrick |
9 |
Waterford |
6 |
Matt |
Flayter |
10 |
Hartford Union High School |
6 |
Doug |
Forsythe |
24 |
North Fond du Lac/St. Mary's Springs |
6 |
Dustin |
Fox |
11 |
Milton High School |
6 |
Ryan |
Gerber |
16 |
Fort Atkinson |
6 |
Nick |
Gibson |
3 |
Milton High School |
6 |
David |
Gilson |
3 |
Oconomowoc HS |
6 |
Johnny |
Gomez |
13 |
Whitewater Unified School District |
6 |
Abe |
Graziano |
6 |
Fort Atkinson |
6 |
chris |
Graziano |
33 |
Slinger HS |
6 |
Jade |
Gribble |
17 |
Burlington |
6 |
Greg |
Gross |
5 |
Burlington |
6 |
Paul |
Haag |
23 |
Deerfield |
6 |
Don |
Hale |
1 |
Retired |
6 |
Matthew |
Halter |
11 |
Fond du Lac High School |
6 |
James |
Hanson |
2 |
Delavan-Darien High School |
6 |
Tyler |
Heck |
5 |
Big Foot High School |
6 |
Nathan |
Heinritz |
2 |
Hartford High School |
6 |
Brent |
Henschel |
4 |
West Bend East |
6 |
Mike |
Henschel |
4 |
West Bend East |
6 |
Dustin |
Hitz |
6 |
Kettle Moraine HS |
6 |
Ken |
Hotz |
22 |
Mukwonago Wrestling Club |
6 |
David |
James |
18 |
Marshall High School |
6 |
Patrick |
Jauch |
22 |
Milton High School |
6 |
Brad |
Klatt |
2 |
Beaver Dam High School |
6 |
Caynen |
Klessig |
1 |
West Bend West |
6 |
Ryan |
Klug |
3 |
West Bend West |
6 |
Angelo |
LaRosa |
13 |
Port Washington High School |
6 |
Nathan |
Leu |
14 |
Poynette High School |
6 |
Chad |
Linde |
2 |
Beaver Dam High School |
6 |
Tadd |
Maas |
9 |
Whitewater Unified School District |
6 |
Jonathon |
Marx |
11 |
SCHOOL DISTRICT OF LOMIRA |
6 |
Corey |
McCauley |
10 |
Hartford High School |
6 |
Rock |
Meinholz |
21 |
Marshall Public Schools |
6 |
John |
Mesenbrink |
26 |
Arrowhead High School |
6 |
DAVID |
MEYER |
41 |
SCHOOL DISTRICT OF LOMIRA |
6 |
Jeremy |
Miller |
1 |
Arrowhead High School |
6 |
Peter |
Moe |
13 |
Cambridge High School |
6 |
Cody |
Moon |
4 |
Laconia High School |
6 |
MARK |
MORELL |
8 |
Oakfield |
6 |
Jon |
Nelson |
10 |
Burlington |
6 |
Jack |
Nett |
1 |
Johnson Creek HS |
6 |
Jason |
Neuberger |
3 |
Beaver Dam High School |
6 |
Marcus |
Novak |
13 |
Johnson Creek HS |
6 |
Benjamin |
Nugent |
5 |
Badger High School |
6 |
Ky |
Olsen |
5 |
Burlington |
6 |
Steve |
Olson |
24 |
Oconomowoc |
6 |
Dylan |
Peter |
5 |
Badger High School |
6 |
Hank |
Peters |
11 |
Badger High School |
6 |
EJ |
Pilarski |
5 |
Jefferson High School |
6 |
Nick |
Reed |
1 |
Arrowhead High School |
6 |
Micheal |
Reuss |
1 |
Badger High School |
6 |
Ken |
Reynolds |
28 |
Elkhorn Area High School |
6 |
Jacob |
Ries |
17 |
Big Foot High School |
6 |
Jeremy |
Riesop |
2 |
Deerfield |
6 |
Jason |
Riviera |
18 |
Mukwonago Wrestling Club |
6 |
Dan |
Robinson |
32 |
SCHOOL DISTRICT OF LOMIRA |
6 |
Jamie |
Roecker |
4 |
Winnebago Lutheran Academy |
6 |
Darrell |
Roecker |
20 |
Winnebago Lutheran Academy |
6 |
Jeff |
Rollins |
10 |
Slinger MS |
6 |
CJ |
Rusch |
1 |
Cambridge High School |
6 |
Huel |
Sanders |
14 |
Wisconsin Hills Middle School |
6 |
John |
Schimming |
18 |
Whitewater Unified School District |
6 |
matthew |
schmeckel |
20 |
Wilmot Union |
6 |
Joe |
Schmidt |
10 |
Oconomowoc |
6 |
Thurston |
Schuster |
6 |
Waterloo |
6 |
Lucas |
Shenkenberg |
4 |
Burlington |
6 |
Travis |
Showalter |
10 |
Elkhorn Area High School |
6 |
Rick |
Siewert |
6 |
Mukwonago High School |
6 |
Jeff |
Slayton |
27 |
Beaver Dam |
6 |
Aaron |
Spaeth |
10 |
West Bend West |
6 |
Douglas |
Springer |
28 |
Marshall High School |
6 |
James |
Stadler |
27 |
Columbus High School |
6 |
Cory |
Stenjem |
13 |
Cambridge |
6 |
Justin |
Stoebauer |
2 |
SCHOOL DISTRICT OF LOMIRA |
6 |
Jason |
Stromberg |
24 |
Mukwonago Wrestling Club |
6 |
Terry |
Tackes |
1 |
Oconomowoc |
6 |
Josh |
Thone |
4 |
Oakfield |
6 |
Bruce |
Tonsor |
31 |
Slinger HS |
6 |
Bill |
Tonsor |
10 |
Slinger HS |
6 |
Cody |
Tonsor |
4 |
Slinger HS |
6 |
Shannon |
Tonsor |
2 |
Slinger |
6 |
Jacob |
Wagner |
2 |
Milton |
6 |
Brad |
Waite |
22 |
Clinton |
6 |
Kevin |
Wallace |
14 |
Elkhorn Area |
6 |
Mike |
Wallace |
10 |
Burlington |
6 |
John |
Watson |
40 |
wilmot union hs |
6 |
Andy |
Weis |
19 |
Union Grove |
6 |
Jon |
Wierzbicki |
21 |
Mukwonago |
6 |
Jesse |
Willis |
8 |
Union Grove |
6 |
Tim |
Winker |
7 |
Beaver Dam High School |
6 |
Brad |
Wright |
23 |
Winnebago Lutheran Academy |
7 |
Donald |
Adams |
5 |
South Milwaukee |
7 |
Derrick |
Amrhein |
5 |
Waukesha West HS |
7 |
Gregory |
Aprahamian |
33 |
Kettle Moraine |
7 |
Craig |
Austin |
25 |
Whitnall |
7 |
Corey |
Bauer |
15 |
Wauwatosa East/West |
7 |
Robert |
Berens |
22 |
William Horlick High School |
7 |
Armando |
Brazzoni |
10 |
Milwaukee Hamilton High School |
7 |
Steve |
Buboltz |
3 |
Cedarburg Matdogs |
7 |
Christopher |
Clopper |
2 |
Menomonee Falls HS |
7 |
Kyle |
Courtier |
13 |
West Allis Nathan Hale |
7 |
Keith |
Day |
6 |
Brookfield Central |
7 |
Gary |
Day |
11 |
Brookfield Central |
7 |
Richard |
DeLaDruz |
3 |
Cedarburg Matdogs |
7 |
Christopher |
Demos |
16 |
Brookfield Central |
7 |
Tom |
Dineen |
7 |
Marquette University High School |
7 |
Michael |
Dodge |
19 |
Grafton High School |
7 |
Joel |
Dutton |
17 |
Kenosha Tremper |
7 |
David |
Feldmeier |
5 |
Marquette University High School |
7 |
richard |
flayter |
10 |
retired |
7 |
James |
Fuchs |
38 |
Brookfield Central |
7 |
James |
Fuchs |
38 |
Brookfield Central |
7 |
Anthony |
Garcia |
2 |
Alexander Hamilton High School |
7 |
Matt |
Gartman |
16 |
Cedarburg |
7 |
Jeff |
Geil |
13 |
Milwaukee Bay View |
7 |
Dennis |
Gerrits |
16 |
Milwaukee Hamilton High School |
7 |
Dennis |
Gerrits |
13 |
Milwaukee Hamilton High School |
7 |
Tom |
Gerszewski |
2 |
The Wrestling Jungle |
7 |
Bryce |
Gilbert |
4 |
Brookfield Central |
7 |
Bradley |
Glapa |
7 |
Marquette University High School |
7 |
Tom |
Goetz |
8 |
Martin Luther High School |
7 |
Aaron |
Gudeyon |
13 |
Wauwatosa West/East |
7 |
Josh |
Hansen |
4 |
Martin Luther High School |
7 |
Trevor |
Hasenjager |
21 |
Sturgeon Bay / Sevastopol |
7 |
David |
Hoeppner |
10 |
South Milwaukee |
7 |
Jake |
Hoerchner |
5 |
Brookfield East HIgh School |
7 |
Pete |
Hurth |
4 |
Sturgeon Bay / Sevastopol |
7 |
Connor |
Johnson |
2 |
Waukesha West HS |
7 |
Gus |
Kaufmann |
17 |
Nicolet |
7 |
Chris |
Kempowski |
20 |
Whitefish Bay |
7 |
Shane |
Kennelly |
6 |
Milwaukee Bradley Tech |
7 |
Kyle |
Kleuskens |
9 |
Neenah |
7 |
Josh |
Konitzer |
14 |
Port Washington |
7 |
Jerome |
Kopecky |
1 |
Retired |
7 |
Jerry |
Kupper |
32 |
Racine Horlick |
7 |
David |
Kurczewski |
12 |
Milwaukee Rufus King |
7 |
Ed |
Kurth |
32 |
Pewaukee |
7 |
Adrian |
Langlois |
17 |
Racine Park |
7 |
Mike |
LaPlante |
16 |
Pius XI High School |
4 |
Leif |
Lautenbach |
4 |
Sturgeon Bay / Sevastopol |
7 |
Michael |
Lawton |
6 |
Rufus King High School |
7 |
Zachary |
Lewandowski |
7 |
Milwaukee Hamilton High School |
7 |
Dale |
Loebel |
25 |
Whitefish Bay |
7 |
Matt |
Majors |
1 |
Oak Creek High School |
7 |
Tom |
Maloney |
20 |
Whitnall |
7 |
Lino |
Martinez |
45 |
Kenosha Christian Life |
7 |
Kevin |
Matysik |
3 |
West Allis Central |
7 |
Mason |
McMullen |
4 |
Wisconsin Lutheran High School |
7 |
Ernie |
Millard |
26 |
Homestead High School |
7 |
Nathan |
Miner |
7 |
West Bend West |
7 |
Kent |
Morin |
26 |
Wauwatosa West/East |
7 |
Andrew |
Mueller |
10 |
Brookfield East HIgh School |
7 |
Terry |
Nachtigall |
23 |
Oak Creek High School |
7 |
Micah |
Nelson |
4 |
Brookfield East HIgh School |
7 |
Jeremie |
Ott |
10 |
Nicolet |
7 |
Nick |
Patenaude |
13 |
Menomonee Falls HS |
7 |
Thomas |
Pecora |
3 |
Ringers |
7 |
William |
Phillipson |
39 |
Pius XI Catholic High School |
7 |
William |
Plamann |
29 |
Wisconsin Lutheran High School |
7 |
Neil |
Pope |
8 |
Whitefish Bay |
7 |
Mitch |
Pordon |
10 |
Oak Creek High School |
7 |
Joe |
Porter |
4 |
Pewaukee high school |
7 |
John |
Quinlan |
36 |
Whitnall |
7 |
Jose |
Ramos |
6 |
Marquette University High School |
7 |
Don |
Rohr |
19 |
Wauwatosa |
7 |
Tony |
Romano |
14 |
Martin Luther High School |
7 |
Andy |
Rutke |
5 |
Menomonee Falls |
7 |
Dominic |
Schanen |
19 |
Muskego High School |
7 |
Tyler |
Semrad |
3 |
Waukesha West HS |
7 |
Getasew |
Shumet |
5 |
Cedarburg |
7 |
Devoll |
Sino |
24 |
Franklin High School |
7 |
Joe |
Slezak |
6 |
Port Washington High School |
7 |
Cody |
Smith |
4 |
New Berlin |
7 |
Travis |
Smith |
3 |
Whitefish Bay |
7 |
Wayne |
Stapleford |
45 |
Whitnall |
7 |
Mark |
Strakbein |
18 |
Waukesha West HS |
7 |
Mark |
Thiede |
5 |
Waukesha West HS |
7 |
Leonard |
Velasquez |
22 |
William horlick high school |
7 |
Nic |
Veling |
2 |
Brookfield Central |
4 |
Rob |
Vogel |
2 |
Sturgeon Bay / Sevastopol |
7 |
Jonathan |
Volpentesta |
5 |
Pewaukee |
7 |
Mike |
Weller |
18 |
Greenfield High School |
7 |
Brian |
Wojciechowski |
25 |
New Berlin West/Eisenhower |
7 |
Brian |
Wojuechowski |
25 |
New Berlin West/Eisenhower |
8 |
Bryan |
Bannister |
17 |
University of Wisconsin Parkside |
8 |
Mike |
DeRoehn |
15 |
University of Wisconsin-Platteville |
8 |
Tim |
Fader |
3 |
UW Eau Claire |
8 |
Kevin |
Koch |
12 |
Concordia University Wisconsin |
8 |
Jon |
Reader |
1 |
University of Wisconsin - Madison |
Out-of-state |
Dave |
Cloud |
38 |
Pendleton Heights |